stankoff
Много мразя като ги мачкам самостоятелно в DotA да губя заради слаб отбор..
hurmaqny
Майко, ще стана и ще я смачкам!
Kraff
Ако не беше този късметлийски гол, и то малко след като изтече продължението, нямаше изобщо да го доглеждам мача. Дано се стегнат малко за 2-рото, че направо...
GeorgeSG
Черногорците ще ни мачкат...
svil4ok
Аз дадох прогнозата си за мача България - Черна гора, а вие?
http://bit.ly/3TcxZK
joronedelchev
Мъри Стоилов плюс група спортни журналисти какво искат да ми внушат - че концертът на Мадона е трябвало да бъде другаде заради тъпия мач с Черна гора? Ха-ха-ха.