dandelion
Еха може би днес най-сетне ще получа заплатата си за декември! И ще спра да живея на спестявания hopefully... и после хората се чудят защо напускам работата си.
nomad
Днес времето е ужасно... Не можеше ли да дойде през декември? Поне тогава нямаше да чувам: "Искам ваканция".
krlkirilov
МВР: Стойчо Стоев е бил защитен свидетел.
schizophrenia
new year's resolutions 2012: 1. да се обуча старателно за евентуалния зомби апокалипсис следващия декември
Novifilmi
Новият филм Изобретението на Хюго се очаква на големия екран към края на декември. Историята представя съдбата на едно момче, което си няма никого. Започва да ж
http://www.ifilmi.net/филм/изобретението-на-хюго
VkysnoBG
Днес на 20 декември православната църква почита Свети Игнатий Богоносец. Много хора вярват, че който първи посети къщата ви, такава ще бъде и цялата година.
Chocolate
Днес се сетих да си чуя песните, на които си се разбивах през декември 2010, изби ме на носталгия, сетих се откога не съм се застоявала в едно23... иии да. ;D
lemondrop
а така, слънце, слънце, слънце.. какъв е тоя сняг през декември?!
mitternacht
Две студентки се будят късно след празнуване на 8-ми декември. Гледат в квартирата пуши гол младеж. Една студентка гледа мълчаливо другата, а тя казва:
Sinbg
Ако си студент и с компанията така и не успяхте да се организирате за щур купон по случай 8 декември извън столицата, предлагаме ти да избереш измежду най-готин
http://sin.bg/super-idei-za-nezabravim-8-dekemvri-v-sofia
bgdn
А, станало четвъртък? А комбинацията с 8 Декември го прави двоен празник.
FromTheInside
Честит пиянски празник..така де 8-ми декември...
Сега се сетих за последната
Feb 19 2012, 19:37Бях по коледа. След 1 седмица се махам от Испания и започвам нова работа в Холандия така че няма да мога.. май ще е септември.. ама и на мен ми се иска пак
Feb 19 2012, 19:49