mitternacht
3KA!!!!! 3KA!!!! KURWAAAA!!!!! 3KA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3KAAAAAAAAA!!!!!!!!!! VICTORY SHALL BE OURS!
joronedelchev
"Зад кадър" е хубав български филм, който заслужава да бъде гледан от всеки, живял преди 10 ноември.
specter
Е само това не бях виждал още из влаковете на БДЖ ... Кога ли ще се озова и аз в някой товарен вагон ...
http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/pg/1/usernews/8613519...html
joronedelchev
Лили Иванова в “Арена Армеец” на 22 ноември с оркестър от 31 души.
alex95
В 3 часа нямаше ток но имаше интернет, добре че имам ups. Сега има ток, обаче няма нет и кабелна. Добре че имам сат тв и съседите имат wifi ;D
joronedelchev
"Игрите на глада" излизат само в Синема сити, без арените. Представям си каква лудница ще е този уикенд в мола на Стамболийски.
blacksnoopy
Въх! Новата GeForce GTX 680 има 1536 CUDA ядра, докато моята 560 Ti - 384
dandelion
Абе как така пак се уредихте с яко време а аз съм тук на 3 градуса... Трябваше да си стоя аз в южна Испания сега щях да съм както Декември на плажче..