Търсене на постове: мвр

Светослав Стоянов
svetoslav
УжасТ утре ме чака киснене по упашки пред гишетата на КАТ и МВР ... просто ще е ад докато си подам документите за книжката и подновяването на личната карта ...
Светослав Стоянов
svetoslav
Гони ме ФБР, търси ме МВР, бяло - бол ... зад мен е Интерпол
1284737823229611.png umedia
ВЕСЕЛИН СТАМЕНОВ : МВР е инструмент на държавата и не служи на обществото http://bit.ly/bIqVjo (via @svejo)
http://bit.ly/bIqVjo
Силия Димитрова
silia
Ебаси пиянския 15-ти септември дето откарах :D
Ally
alish
горкият ми братовчед. ще му се обаждам още 4 години да му пея "френската гимназия, господ нея пази я" на 15ти септември. :D
nacholibre
15 септември, честито на всички печеливши
Генадий Иванов
m0tion
Поне е последният ми 15ти септември :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Малко линкове за днес, 14 септември, вторник.
http://www.georginedelchev.com/2010/09/blog-post_9772.html
В. Сотиров
sown
@Georgieff пич днеска е 14-ти септември :D А за "Disctrict" - страхотен филм!
Василева
p4ela
Безплатни прегледи при зъболекар през октомври - Dentistrybg.com http://bit.ly/d3D5Me (via @svejo)
rups
@viktorkoichew Е защо не, на сайта пише, че е на 13 Септември 01:00, т.е. 03:00 при нас
-=*****=-
mitternacht
мМмм.... утре... надявам се 15... ама до октомври до 20 няма да го изкретаме, чини ми се... шит хепънс :) ама на кой му пука де'а!
Съни
FromTheInside
@jus7y не гледам много мачове. по принцип, но реших да ходя на мача им , който е на 16-ти септември
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата