Търсене на постове: мвр

Millita
Millita
септември ще е егати якия месец. пък! този път забранявам на плановете да се прецакват!
Теодор Георгиев
tedo92
Нов албум на Kylesa в края на октомври! ^^
icnbg
12 месеца БЕЗПЛАТЕН хостинг и през Септември http://bit.ly/dAQViV (via @svejo)
4laf.co.cc
neo56
Прогноза за времето през месец Октомври 2010 година
http://neo.host56.com/story.php?id=3552
Peter Nikolow
bgdn
@ApoApostolov 4.1 beta3 е актуалния и най-вероятно на 7 Септември ще бъде обявен официално... просто няма смисъл да си хабят патроните за 4.0.2
Ally
alish
15ти октомври... нов албум... анике... ^^
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince да има! ама не си в МВР че да имаш достъп...
Millita
Millita
back to normal .. as if nothing happened. искам да е октомври ... вече ми е твърде скучно
Белкин
ReXTaN
@bgdn аз очаквах, да има малко лаг, но даже това не видях.. сега очаквам да видим септември apple какво ще предложат на пазара и лека полека преминавам на appel
шУс!
notexist
@alish е, на мен ми се очертава и след септември да съм в плд, така че ще имаме много време! гуш!
шУс!
notexist
@alish даа.. сладкоо, септември почти целия ще съм си в плд ^^
Георги Неделчев
joronedelchev
Scooter на 5 октомври в София? Не е лоша идея.
Snoopy
blacksnoopy
@joronedelchev През септември HTC би трябвало да обяват нови модели, а Motorola вече представи Droid 2 и Droid X в USA, но не знам кога ще има европейски версии
-=*****=-
mitternacht
Ади уааа, да почва тоя ми ти септември, че да почва пиене- зимен сезон- 2010! Мъъъхъъъ!!! Ше има ликьорчета, ментичка, биричка, вермутче... (приятели-не пийте!)
fdkf
flox
@kypidoncheto btw, може да съм таен агент на МВР-то и да те проучвам сега :р и за кво и ти ме следиш, искаш да ме убиеш ли ;д
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата