Millita
септември ще е егати якия месец. пък! този път забранявам на плановете да се прецакват!
tedo92
Нов албум на Kylesa в края на октомври! ^^
neo56
Прогноза за времето през месец Октомври 2010 година
http://neo.host56.com/story.php?id=3552
alish
15ти октомври... нов албум... анике... ^^
Millita
back to normal .. as if nothing happened. искам да е октомври ... вече ми е твърде скучно
joronedelchev
Scooter на 5 октомври в София? Не е лоша идея.
mitternacht
Ади уааа, да почва тоя ми ти септември, че да почва пиене- зимен сезон- 2010! Мъъъхъъъ!!! Ше има ликьорчета, ментичка, биричка, вермутче... (приятели-не пийте!)