Търсене на постове: мвр

The Bot
bot23
[bgblogs] Дали освобождаването на Гунински след предаване на подкупа ще бъде броено като успех на МВР? И честита, предизвестена победа на Сибанк за Винетките ht
Snoopy
blacksnoopy
Абе кога стана декември, ужас
Иво Станков
stankoff
Последно инфо от Lockerz: правят подобрения по Redeem процедурата и общия Redeem остава за декември.
http://www.ivostankov.net/2009/11/25/lockerz-in-bulgaria/
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
На някой да му е засекъл тухо брояча на 13 ноември?
Борис Борисов
bubsss
Вземете 1Password Pro за вашият iPhone безплатно до 1 Декември
http://www.apple-bulgaria.com/topic/286/
Симона
simsy
Купих си билет от Орхус за Копенхаген :) Йей! Пътувам на 20-ти декември. Само след 25 (почти 24) дни!! :)
Denitsa
sickornot
@Bibcho аз мисля да спинкам на 8ми декември, въпреки че тва ми е последната година,в която мога да го празнувам, освен ако не се възприемам като ВЕЧНИЯТ СТУДЕНТ
patblansh
Академия за Лидери лекция 16 - Social Media Revolution ( How social networks are changing the media landscape ) , на 1 декември, якооо, а момченцата са мн cute
Николай
harryniki
@hurmaqny единствения начин да забравим за делото е , ако на 25 декември се облечеш като снежанка , минеш през комина и дойдеш да ми танцуваш еротични танци :D
Николай
harryniki
@hurmaqny тук съм да ти връча в призовка... Лицето Николай те съди за прекомерно спамене из едно23...Делото е на 10 декември ;)
---------
NetCutter
@miss-impossible не, утре е 25 ноември - Сряда, а сряда, също както и вторник са дните на Шмапионската лига :D
доц. д-р Любима Йорданова
1258995169464904.jpg Jordanova
На 18 ноември 2009 г. се навършиха 20 г. от първия демократичен митинг, проведен в София. Публикувах и албума снимки "Европейски съюз" - пак във fanopic.cоm.
http://bg.fanopic.com/20-godini-mirna-revoliuciq-v-evropa/e...uiuz
The Bot
bot23
[ff123] Участие в „Булевард България“ на 20 ноември http://tinyurl.com/ybzgtdk
Георги Цветанов
t0m3kk
@hurmaqny от декември месец съм си обещал, че почвам :D г/д от 2-3-ти до към 10-ти ако науча както трябва и след т'фа ще се отдадем на алкохолния делириум :]
Ruslan Trad
1258885559620916.jpg Sham
Откриване: 27.11.2009 г. – 18 часа Изложбата ще продължи до 18 декември 2009 г.
http://kulturni-novini.info/news.php?page=news_show&nid=892...id=2
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата