Sham
Броят ще е готов за декември.Много high ще е,погрижили сме се, остава да направим добро откриване.
dandelion
Абе честно страх ме е колко късмет имам! Оплаках се, че не са ми превели 3 седмични заплати от септември и са ми превели всичко от септември до сега (т.е.2но)
viktorkoichew
omgggggggggggg deba. fuck МВР
Sham
Подготвяме броя на VNP за декември. Бая работа има.
LoyalTravel
Това е невъзможно. Няма хотел с ясна представа за цените си за зимния период, преди да е приключил летния. Кампанията започва обикновено Октомври, но ние се заб