_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
Domsdey
Малко сайтове/общности от "ония години" са живи вече, а? И то "живи" е малко разтегливо...
mitternacht
Прелитат покрай нас десетилетията, променяме се и пак сме си същите. Радвам се, че едно23 ме е запознало с толкова прекрасни хора, с които сме създали спомени.
bekyarov
гледам тук все още никой не е коментирал chatGPT
nemesys
Сега е момента edno23 да глътне всички потребитили който се отказват от twitter.
mitternacht
Колко само сме се променили, от момента в който сме написали първата си мисъл тук, до сега.... Времето е река, а ние се носим по нея, между непознати брегове.
bgdn
Само казвам, че йероглифа за жена в Япония е 女 . За шумен е 姦, което е всъшност три 女. Така че...
aviatrix
Какви игри разцъквате напоследък?
bgdn
Stream удари 20М потребителя едновременно...
https://steamdb.info/app/753/graphs/
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
Jun 23 2026, 13:02