mitternacht
Как се чувствате? Излейте си душата,
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
aviatrix
Гайс, да си изкарате весело днес и да не препинателни!
eMkyyy
Наблюдавам в скоро време как доста хора умират в хубави моменти да си правят селфита а момента отминава в гледане в обектива.
bgdn
Дядото: те тия жените са много хитри. Лека по лека, малко по малко и в следващия момент миеш чиниите, чистиш, переш.
dandelion
Странно нещо е човешкия мозък. Прибирам се след вечеря, слагам вода за чай и по едно време започвам с пълно гърло, от никъде, да пея “моя страна, моя България”
bgdn
Девиз на френските шивачи:
"Работим евтино, качествено и в срок, но никога и трите едновремено".
eMkyyy
Някакви идей защо motherboard-a ми дава такава висока температура?
Дебнеш промоциите, но по-качествените неща са по-скъпи
Има едно оранжево с домати и рикота, то ми е много любимо https://www.ebag.bg/pesto-filippo-berio-s-dom...90-g/11313
Feb 12 2018, 20:52Аз ей такова си купих https://veraitalia.eu/pesto-dzhenoveze-180gr но ще пробвам и твоето, стига да го намеря ;д
Feb 12 2018, 23:59То е най-разпространеното като марка според мен. Има три вида, стандартното зелено, оранжево и червено
Feb 14 2018, 08:30ВЪпреки че като гледа тук долу в дясно има още два вида, които никъде не съм виждал все още https://www.ebag.bg/search/?query=Filippo+Berio
Feb 14 2018, 08:31От маслини съм яла, и даже май си правих веднъж. Не е толкова яко.
Feb 14 2018, 16:57