@amigo ти качваш маса, нали? Не ти трябва да ядеш такива вафли за момента Трябват ти въглехидрати- ориз със зеленчуци и муаш в даскало, смешно не смешно...
хехе, нямам нет още ама това да си на центъра на града е супер яко Разходих се до апартамента на вуйчо ми, взех един dlink и в момента съм на някаква мрежа