Търсене на постове: мента

ProPlay
@sown Профила ти се е променил. А че има още работа - никой не отрича. Сайта в момента не е в София, затова се качва бавно, но ще се поправи. :)
Мартин
music-text
@sandprince За момента да :).Има и MS Office 10 ,но все още е бета версия
Аспарух К.
acnapyx
Най-древната антиспам система откриваме в приказките. Вълкът трябва да изпее captcha песента, иначе козлетата му казват: "Твоят коментар не прилича на маминия!"
Алекс
alex95
Ще си напиша модулче последни коментари за сайдбара на блога ми :) А трябва и да направя темплейт за vsblog за wstats :)
ина бъртънбъргър
inayuukicross
@gloria908 Направо елементарно е! Активираш го веднъж и след седмица кода е в black list- а..Смених 3 кода или 4. AVG 4 life :>
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed ха, не се бях замислял за привързаността, но е така, от опит знам! ;D Лек ден, аз измих чиниите и отплавам от апартамента към света!
Бахар Мустафа
axeny
Блогът за писането - Коментари?
http://o-writing.com/
Иван Савков
sandprince
@Method-X аз не се занимавам със спам по скайп (добре де пратих го на 2-3-ма с които си пишех в момента) :)
Бахар Мустафа
axeny
Wordpress.org е долу. Колко много функции в блога ми не са активни в момента..
Михаил
SHARKPENT
@Rx-Ende без коментар са тия..
Denis Zhekov
Snooby
Днес за пръв път ми казаха колко обикновен и банален съм :D:D:D Ако някой друго го е забелязал, сега е момента да се отбележите :D
Стоян Костадинов
1255106853496019.gif Kraff
Просто.. без коментар! :D
шУс!
notexist
Инструментал номер 2 =)
http://wp.me/pBrSN-2x
mudisoft
@dandelion и до там ще стигна, ама не си се представям да дам 2000 лири за играчка в момента (:
шУс!
notexist
В следващите няколко дни ще пусна поредица от любимите ми инструментали в блога ми. Ето го и първия =] Приятно слушане :)
http://wp.me/pBrSN-2u
Страница: 193 194 195 196 197

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата