aviatrix
@X7r3M1s7a можеше и да е по хубав ако не беше направен като документален .. но това е според мен
kakvomislish
Коментар от barzev по Какво мислиш за TechJump? "Не го бях чувал до сега. Но сега като го разгледах видях, че има доста добри и интересни новини. Но ме дра.."
http://kakvomislish.com/za-techjump.htm
BGMafia
Играта е пусната и всичко е както си беше в момента на спирането и.
Kraff
Според мен няма смисъл да четете това, което в момента пиша.
anime-dir
В момента: Работи се user(s) модул.
pisio
Пример: поставянето на коментари да става както е тука в edno23.com, и рейтинга. За такива прости неща,за които да не е нужно да се рефрешва цялата @drgigguls