Търсене на постове: мента

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@X7r3M1s7a можеше и да е по хубав ако не беше направен като документален .. но това е според мен
Георги Костадинов
Forsi
В момента правя ремонт на стените на нивата във FeeBrick. Къртя, мажа...мачка буби(bugs). :D
Какво мислиш?
1252417352679509.gif kakvomislish
Коментар от barzev по Какво мислиш за TechJump? "Не го бях чувал до сега. Но сега като го разгледах видях, че има доста добри и интересни новини. Но ме дра.."
http://kakvomislish.com/za-techjump.htm
BGMafia
BGMafia
Играта е пусната и всичко е както си беше в момента на спирането и.
BGMafia
BGMafia
@pisio white_devil в момента е в екипа на играта.
Мирослав Петров
miro91
@pisio начални не, ако ще правя ще е за някой плъгин комбиниран с php или някви такива по-напреднали. основите учи от документацията в сайта
Niks
@Yalamov .. ако ще има.. сега е момента. :)
Стоян Костадинов
Kraff
Според мен няма смисъл да четете това, което в момента пиша.
Anime-Dir
anime-dir
В момента: Работи се user(s) модул.
Георги Динков
gogata2427
А бе , аз ли съм болен или преди малко коментарите ми бяха на индекс страницата?!? :D
Стилиян Стефанов
stylius
@man0l С Мол Еконт. Просто много акаунти станаха и почнах да бъркам с кой съм в момента :)
Вергил Пенков
VPenkov
@pisio ааа, аз си помислих, че някакъв quick hint ти трябва. Имам 4 проекта в момента и няма да мога да ти помогна, за жалост :)
Преслав Панайотов
pisio
Пример: поставянето на коментари да става както е тука в edno23.com, и рейтинга. За такива прости неща,за които да не е нужно да се рефрешва цялата @drgigguls
Преслав Панайотов
pisio
@drgigguls в момента разработвам един личен проект, портал, повече информация само @sandprince има , но няма да казва. И деята е някой неща да са по-динамични
Симона
simsy
Страхотна лекция за позитивизма :) :) :) В момента сме в почивка и нямам търпение да започнем пак :D Не съм вярвала, че ще се кефя толкова на този предмет :)
Страница: 204 205 206 207 208

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата