notexist
@man0l ама ти си виж отговора на коментара.аз с автобус винаги съм била най сигурна и защитена.това ми е най удобния превоз..мразя влакове, автобусите ги обичам
kregma
6104 хора са налазили торента в момента :> напрежение :>
podmatrix
Днес ми влезе мн добра идея за инструментал.На репетициите го тествахме стана учудващо добре,а сега го доизмислих.Мисля,че като др. китара и барабаните се...