Търсене на постове: мента

Юлиян
yuliyan
@sandprince, с теб пък кой говори в момента?
plastichen
@georgimateev обещаващо изглежда документалката. аз знам няколко, които преоткриха себе си, след като си изгубиха работите.
Георги Костадинов
Forsi
оф не ми се програмира в момента! Играе ми се! :D
Georgi
joreeto
В момента гледам ДИЕМА
Георги Костадинов
Forsi
@neutron А видя ли коментарите: "Това е Windows" "Не е бе ,линукс е ма къв точно" . По-снимката много ясно се вижда ,че е Mandriva.... :D
Стилиян Стефанов
stylius
@Forsi GameMaker e писан на Delphi. Нищо лично срещу Pascal-а, но откъм имплементация на DirectX куца. Що не пробваш Construct? На всичко отгоре е и безплатно.
http://www.scirra.com/info.php
Георги Костадинов
Forsi
@msirius в момента @E-uroci пише урока ,там ще даде означенията на цветовете :)
Йордан Яламов
1251819805556610.jpg Yalamov
смело хип- хоп! Първоначалната идея за логото, приемам всякакви коментари и критики.
hurmaqny
Коментар!
Керка
kery
"Здравей България" май стана махленско предаване.В момента нищят някаква раздяла на Мартин и Иванина от Биг Брадър.Ужас!
Теодор Георгиев
tedo92
@nplus не е промо. би ми се искало да мога да си купувам всички дискове, които харесвам, ама тц, макар в оммента да обмислям закупуването на последния на U2
hurmaqny
Коментар!
Георги Костадинов
1251725957865856.jpg Forsi
Взимане на коментари от Svejo.net http://is.gd/2Jiar (чрез @svejo)
http://is.gd/2Jias
Белкин
ReXTaN
http://smali.me/yo - Взимане на коментари от Svejo.net
Георги Костадинов
Forsi
http://smali.me/yo - Взимане на коментари от Svejo.net
Страница: 208 209 210 211 212

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата