Търсене на постове: мента

7nup
7nup
Какъв е алгоритъмът за показване на коментар в edno23 на главната страница, че ми е любопитно :)
Ioan Arnaudov
mobiewCOM
@pisio в момента 5800 XpressMusic може да се намери нов за около 420лв без обвързване с оператор.
Иво Станков
stankoff
@pisio 5800 може да се намери и за 420лв в момента, без договори.
hurmaqny
коментариииии
hurmaqny
Диз има коментааааааар ! И още един... и още един ... и... !! :):):)
Георги
j0k3rabg
Чудя се кво да правя и тука ще си заспя от скука(а стола хич не е удобен :x).Няма и хора да поцъкаме мач.В момента си търся някой як филм за гледане.
Георги Динков
gogata2427
@leader Водката , уискито , ментата , те са моите питиета.. :D
Георги Динков
gogata2427
@leader Аз пък кат' пия , никога не барам бира... :D Водка , уиски , мента.. :D
Георги Динков
gogata2427
По Диема ще дават Уасаби... :D Само да намеря диема онлайн вмомента :D
Георги Цветанов
1249658476698448.png t0m3kk
най-здравия коментар, който съм виждал в коментарите на торентите от замунда.NET :)
Millita
Millita
@angelovarna е да, така ще направя естествено ... ама в момента ми е малко тъпо :)
Millita
Millita
@t0m3kk ем явно само за тва ставам :D | @Snooby точно в момента не ми е до балансиране ;)
---------
NetCutter
Ето това е да си математик и да си пресментал всичко :D
Пламен Петков
x-man
@Mishef Здрасти Мишев, може ли да те попитам дали плъгина, които ползваш за коментаторите в сайдбара на techjump.org е ZdCommentsWidget?
Свилен Попов
svil4ok
Още промени в блога: коментарите от Свежо, вече ще се виждат и в блога при останалите коментари :)
http://svil4ok.info/web-card/
Страница: 222 223 224 225 226

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата