blacksnoopy
В момента и 4те ядра са на 100%
svil4ok
След малко няма да има малък коментар, а голям. Тема: Интернет сайтове, форуми, блогове :-)
Snooby
И все пак според мен цените на 3G трябваше да паднат доста повече, като се има на предвид, че в момента е по-евтин едва с около 100-150 лв.