Търсене на постове: мента

Favit Team
1248333507145744.png favit
Използвайте бутоните за бързо споделяне/запазване на статията, която преглеждате в момента (1) или прегледайте коментарите й директно в favit.com (2) #favtricks
Симона
simsy
@semprom ще стигна и до него :) В момента съм на предпоследния епизод от втория ;)
Йордан Яламов
Yalamov
@axeny ами да те са си там, просто немога да тегля в момента... Не че съм заритал, аз тия дни изхарчих доста пари за дрехи и други неща, така че... :)
Марин
kanew
@drJeckyll master-e, аз в момента бацам в нет зала и някокло пъти ме питаха къде е Outlook-а като кликнат на mailto препратка... да се оплаквам ли?
Ruslan Trad
Sham
Прозорецът ми гледа точно срещу Витоша.В момента се вижда толкова ясно, че виждам къщите в Симеоново:)
Drъnata
1248186630135299.jpg Dr1nata
Пристигнало ми е парфюмчето от MegaShop.bg Доста по-силничък е от ментаците, на които попадах напоследък. Доволен!
Николай Динчев
bearnik
не мога се оправя още от почивката... до момента си измислих над 200 причини да не свърша нещо дето ще ми отнеме не повече от 10мин., ама от айляк на работа...
Станислав
fresh
@Geri аз пък нямам търпение да дойде момента, когато аз ще кормувам :P Ще го правя с голям КЕФ :D от миналата година чакам да ми дойде времето ^^ остават ми 2 м
шУс!
notexist
@Sham ще паднем и двамата.. просто мозъка ми така 'функционира' в момента, че гледа да разположе тялото ми хоризонтално :D
Станислав
fresh
@samotnata не съм ползвал новия word, но пробвай да отвориш документа с Notepad или wordpad и го запази наново чрез тях програми
Denis Zhekov
Snooby
@man0l давай! сега му е момента :D
Станислав
fresh
@aviatrix Понеже гледах трейлър на Aion и ми се стори доста хубава, но като изчетох няколко коментара видях, че доста я плюят играта.. според теб как е :)?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o в момента се чувствам като IE :(
Йордан
leader
Помощ...когато пусна програма за дефрагментация, C-то дефрагментира, а D-то просто не го бара :) Невъзможно е да се дефрагментират някой файлове...а са много...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Време за дефрагментация (спане) :)
Страница: 228 229 230 231 232

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата