Търсене на постове: мента

Николай Цончев
720N43V
не на phpbb, vbuletinovski prostotii , Ipboards и тн . Вече прозрях истината SMF ... безплатно лесно, чисто и точно. Точно за елементарни хора като мен...
Иван Савков
sandprince
@svil4ok защо само моя коментар не си публикувал
Иво Станков
stankoff
Гледах The Hangover. Коментара ми е само: :D
Любомир Петров
lpetrov
"В момента се излъчва продукция, за която Нова Телевизия няма права за интернет разпространение" #playmate #novatv #fail
Snoopy
blacksnoopy
@man0l ама в момента не излъчват :(
Denis Zhekov
Snooby
@kypidoncheto ммм, не се сещам точно в момента. Ако се сетя ще ти кажа.
Белкин
ReXTaN
@oXteR Ами вкарваш си документа в някакви специални найлони и го пускаш в машинката :) Ако си виждал ценоразпис вкаран в някаква здрава обложка, за това е :)
Юлиян
yuliyan
@svil4ok, започва и голямото стилизиране на коментари, че яко съм ги съкснал :/
Юлиян
yuliyan
@svil4ok, това правя в момента :) Просто фиксвам на локалхост, преди да качвам за да не ми гледат неизпраните гащи :/
init Lab
initLab
Hackathon v.0.2 в момента се излъчва на живо, може да ни гледате на http://www.ustream.tv/channel/init-lab---hackaton-0-1
http://initlab.startup-bg.org/?p=358
Свилен Попов
svil4ok
@yuliyan по принцип линка към емисията за коментарите е този. Пиши ми в скайп, ако неможеш да си настройш фийда.
http://yuliyan.info/blog/comments/feed
Юлиян
yuliyan
@svil4ok, ам нали спомена да извадя rss-то от коментарите, но няам идея със отделен плъгин ли става или... само това успях да докарам
Свилен Попов
svil4ok
Заради тъпите съседи, които си правят ремонт на апартамента, се събудих...
шУс!
notexist
дзаааак ;р ко прайте е? знайте ли кво е хубаво след двеста мента, някви бири и пети душ (sun) идеален антидепресант!
Теодор Георгиев
tedo92
@Soul4o по принцип не бих, особено към Мозилата. но пък в момента си го заслужава :D
Страница: 229 230 231 232 233

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата