aviatrix
@n3mo хахахахах мда .. знам .. аз в момента си хапвам супата с нож ..
joronedelchev
Кефят ме злобните коментари на всички гладни кокошки, които не влязоха в парламента или се страхуват от възмездие. Едно усещане за страх завладя държавата!
pesho
Ех, май за малко ще ми се размине да имам познат в парламента. Маниака щели любезно да го помолят да се откаже от депутатския стол.
nofearinc
2009 - годината на купените Евровизия, Мис България и Парламентарни избори. Уж криза, пък какъв пазар падна...
Sham
Борисов: По-малко комисии в парламента
http://www.ekipnews.com/?p=15997
ApoApostolov
В момента се изкушавам да се завърна отново в света на Edno23. Но с кофти мобилен портал, с куц/базов лайфстрийм импорт, почти никакви нововъведения - защо?