ZzZaPyr
Майка ми има заледени бучки кафе, нещо си маже лицето с тях. Аз смуча 1 в момента да видя дали хваща ;D
stylius
@man0l Тихо бе, сега чакам НДСВ да видим дали ще спазят гръмките си обещания тук, въпреки, че дори няма да ги има в парламента.
joronedelchev
Лидер май са аут от парламента. Който е гласувал за тях, на практика е гласувал за Бойко. Язък че потрошиха толкова пари.
svil4ok
Дойде този така очакван ден - Парламентарни избори; Повече няма да има тъпи партийни призиви по ТВ-то.