patblansh
хаха, видяхте ли "Типичен коментар след секс?" според зодиите, колко е вярно....ужас
http://www.facebook.com/note.php?note_id=97470693677&id=82760536337&r...f=nf
svil4ok
"Почитатели на Майкъл Джексън се самоубиват, за да бъдат с него" - без коментар
svil4ok
Идеи как да си оправя резолюцията ? В момента е прекалено сбито, а при 1024x768 е добре...
blacksnoopy
Пика ми се, а в момента тече една мн добра песен и не мога да я изпусна.
dj_aquarius
css бил много елементарен дори е по лесен от html
patblansh
- Елементарно,Уотсън.Първо:този човек мисли дълго време над прост въпрос.Второ: дава съвсем точен отговор.Трето:от този негов отговор ние нямаме никва полза. ХА
patblansh
след цял ден четене на вицове за Шерлок Холмс извода е, че 63% от тях завършват с "Елементарно, драги ми Уотсън, не сте си обули панталоните"
patblansh
- Не, Уотсън. - А какво могат да означават тогава? - Елементарно, драги ми Уотсън, някой ни е отмъкнал палатката.
moqdom
Без коментар: Почти завършен блок рухва в Шанхай без да се разруши | Моя Дом
http://www.moqdom.com/no-comment/блок-рухва-в-шанхай/