velial
оле намерих мой пост тук точно от преди година ...и ако искате вярвайте но в момента мога да пусна апсолютно същия пост,но не бих го пуснала преди време...
joronedelchev
Ако трябва да сравнявам Q и Rolling Stone, първото е много по-добро списание. Всъщност, за мен то е най-доброто списание в света въобще, поне в момента.
SaTaSi
А не Малчо(мъжкия ми котак) е страшно досаден, изгоня го от мен , той пак припълзи и се катери да се гушка вече за 7 път го ментах и той пак за 5 мин
Manuel
цял ден уча простотии - иде ми да се хвърля от някой мост ... цял ден си мечтая да се прибера и да заспя .. ето Сега е момента а пак ме удря безсънието ...