joronedelchev
"Дзифт" по Канал 1 в момента. Силно начало и леко претупан финал. Но все пак - евала.
GeorgeSG
Гледам Demo-то на Google Wave. Това нещо практически заменя системите за коментари по блогове, email системи, IM програми, RSS feed-ове... и още и още...
tonitochev
ekсперимента с Уиндоус се провали. Не издържах и два дена. За сметка на това смених драйвера на нвидиа на слака и всичко е точно
antubis
Докато не видя трупът на Майкъл Скофийлд няма да повярвам, че е мъртъв. В момента, както свърши The Final Break, могат по всяко време да го "съживят".
petersvp
Не знам за вас, но аз съм без коментар....
Rx-Ende
Мразя, мразя, МРАЗЯ да ме събуждат с думите "Имаш да пишеш, защото направихме промени по документа"..