ZzZaPyr
нещо гадно се чуват коментаторите :?
sentinel
Поста от линка е готин. Първият коментар - просто убийствен!
http://vsepomniche.blogspot.com/2009/05/blog-post.html
anon
успокоително е да си драскаш някви неща обаче. поне за момента ми действа.
muiiio
@Method-X NexGen Gallery? Плъгин е, има си и ограниченията (няма коментар per photo)... Но е добър, според мен - погледни в блога ми ако искаш.
muiiio
Мигрена! Цял ден. Отново. Сигурно пак е от черния чай. Ама така де, като си поръчам "ментов чай" да не ми носят "цейлонски с мента". Дори и във Fancy!