axel
Ако на някой му трябва нещо от помагало сега е момента
ZzZaPyr
Искам а се науча на десетопръстна ситема ;D В момента карам на 4-5 пръстна и усещам забавянето ;D
Yalamov
Избрано.нет ме удивлява с правописни грешки... елементарни при това.
blacksnoopy
В момента съм на Now The Very Best of Dance (Disc 3)
ZzZaPyr
Сега е момента, като едно малко злобно (псевдо) Левскарче да попитам: "Кво стана бе момчета? Нали бяхте фаворит?" ;D
ApoApostolov
Отпаднал, ядосан, леко притеснен - ето така съм в момента. Заради прищявка на Apple довечера ще прекомпилирам и тествам Black Box за ОС 3.0, ако издъни - ядец!
http://arstechnica.com/apple/news/2009/05/developers-worried-by-apple....ars
axel
Някое документално фирмче да дръпна...