anon
и все пак точно в момента ми е тъжно. но моментите нямат значение, освен за нас самите.
_sunshine_
пак ме завладя голямата дилема.. с къса или с дълга коса да бъда.. в момента е нещо средно и много ме дразни.. харесвам се с къса коса.. ама всеки ми натяква...
KOx2
Хаха, за 1ви път ми се случва да бягам от вкъщи ... като завърша експеримента ще споделя дали очакванията ми са се потвърдили ...
Sham
Чета по право на фона на хубава арабска, инструментална музика.
Leda
Ако чуя още един 6 минутен инструментал/соло на някоя песен, ше си причиня нещо. x_x