ApoApostolov
Бавно, мъчително, с много ритане в топките на дизайнерите на iWebKit щото можеха да напишат една документация, или поне чийтшийт, или де да знам какво още...
http://m.designedright.net/
axel
ами аз не знам какъв коментар може да се добави към това
Feanor306
Това не е човешко, всеки понеделник трябва да прекарвам 10 астрономически часа в университета... Поне така имам време да поствам малоумни коментари из форумите!
tedo92
@Shamana мнение и да изкажа - глас в пустинята. за това - хората да си опичат мозъците и да ходят да гласуват, за да не се намърдат ДПС отново в Парламента.
ApoApostolov
@Shamana 89-90 кг в момента, снимката дето я гледаш е от преди година и там съм 80-81. Ами от две години, но много несериозно - чак сега сериознича подобаващо.
joronedelchev
Гледам формулата по TV7, 16:9 с цифров сигнал. Доволен съм от качеството, от коментара - не толкова.