leonartis
Съжалявам, че нямах ръкавици и чувал, така изглежда в момента положението по стъпалата към Паметника. Добре, че няма боклуци около самия кош.
Emyto
Мразя да правя глупави, елементарни бъгове!
favit
Някои от потребителите ни имаха затруднения с новия изглед на коментарите, специално за тях създадохме това видео, вижте повече на favit.bg
ladyjoana
последен напън.. документация..CV.. лекуване на нечия душа.. моята естествено и позитивно настроение.. това ще е моят следобед..
stefcho
коментатора на челси-ливърпуул: ooh, pile up another half an hour, we want some more of this.
leonartis
Тцъ! Илиян си призна, че не е писал той коментарите под новинката, нито някой от Шум.бг. Да се смята за реабилитиран. Хмм... Освен да е Пламен Георгиев.
ZzZaPyr
И междудругото в момента работя по един гениален план за изкарване на хиляди левове по туитър с около 10 минути работа ;D
georgimateev
Алексииииии голям си Алексиии как ще ти се разтрепери гласа на коментара ти какъъъъв сииии !!!!
leonartis
Е, не, ще падна. Шум.бг пуснали част от една новина, но скандалните пикантерии спестили и ги сложили като коментар от читатели. Илияне, ти ли го измисли т`ва?