@FeelTheFear сегашния дизайн е ремикс между "Прототип" на един от дизайнерите ни в момента..логото е на другия ни дизайнер..и накрая аз го донаправих..
@h4ckY Бате я пиши малко директни да ми кажеш там това дето не ти бе харесало, или ако искаш остави ще помисля още, защото нямам идеи точно затова в момента