Търсене на постове: мента

Вангел Стоев
venom
@LiDSoN хаха, напротив знам, но в момента съм седнал доста хубаво и още малко и ще заспя :D
yordanoff
@LiDSoN не, някакъв на пръв поглед поглед прост лейаут с контакт бокс, инфо и коментари за някаква US група... @eyankulov, нещо такова :D
The Bot
bot23
[ff123] Относно модерирането на коментари (via Intidar|Rijāl fī-a-shams|رجال في الشمس) http://tinyurl.com/dm35cd
Дацко Маринов
NjoYko
@Qlamoff Търся обаче в момента "инвеститорите" са зле с парите :d
Дацко Маринов
NjoYko
@georgimateev еми от 6 месеца някъде се занимавам с php/mysql.. А за някакви проекти.. работя в момента по mymall.bg
Denis Zhekov
Snooby
@NjoYko макар че аз скоро го оставих заради Aptana Studio, но все още го ползвам, защото е по бърз и зарежда моментално :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@JoKs мирвай бре :) не се караме :) говорим си нормално в момента :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@NjoYko за Wisdom.bg ли говориш в момента ?
Petya
Principessa
@JoKs :D така като гледам май ще стане хит тоя филм :D хахах ти, @Qlamoff ... още някой да го тегли в момента? ;)
KOx2
@siegheil тук мисля че го описва в 3тия 4тия коментар
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=811846
Владимир Комаров
Hamaelleon
@unleashed да си дойдем на думата :) аз мислех нещо като 100 лв.. ма чак ме е срам да искам такива грешни пари за такова елементарно нещо?!
Мартин Маринов
podmatrix
@KOx2 хах ще го направя, така че цяла БГ, че и повече, да знае, че съм съществувал. Идеята ми е за самоубийствен атентат в парламента.
Пламен Петков
x-man
Само яки песни от 80-те и 90-те. В момента са на вълна балади...
1233261539950553.jpg KOx2
За момента ДЗИФТ се оказва що годе хубав филм ... ще го догледам ...
KOx2
Днес ( 29 Януари) е началото на един доста голям проект - "Стената на срама" ... в момента е в шибана бета, но очаквайте новини скоро :)
Страница: 283 284 285 286 287

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата