cracking
Не издържам вече...с php не съм се занимавал от около две години и в момента направо в чудо се виждам...
joronedelchev
Винаги се кефя, когато резултатът е напук на коментаторите в студиото. Челси-Хъл Сити 0:0. "Само Бог може да спаси Хъл от загуба", каза на полувремето Стиви О.
venom
Нямам търпение да ми се обадят от Димитровград за работа и да напускам тая тъпа фирма където съм в момента, щото нещо взеха да ни вземат за общи работници ...
venom
Странно но, защо имам чувството че м/у моя и апартамента над мен има дупка ? и Защо подяволите от тавана ми се стича вода ???
Snake
@JoKs, в момента сега го правя!