bgdn
Новия MacBook е просто трепач...
http://www.apple.com/macbook/
dandelion
Бакарди си сменя етикетите
Bobdweller
You've gotta be fucking kidding me...
notexist
А телефона ми саботира връзката ми :/
dandelion
Пък стискайте ми много палци за следващия час, пък
bgdn
Енергото започна да преследва дори неодушевени субекти - "Асансьор получава сметки за ток"
Funny, ама аз имам същия навик. We're so alike.
Mar 10 2015, 13:15 през mobiНе е тъп да си лесно! - още едно
Mar 10 2015, 13:59Лай от чайка и мисело кляко.
Mar 10 2015, 14:00 през mobi@hurmaqny TWINSIES!
/ пишай ми лапката, пъп и трост, базна маничка
Mar 10 2015, 17:30@Rx-Ende http://i.imgur.com/wMPoiei.jpg
Mar 10 2015, 23:06