mitternacht
Понякога ми се иска по-често да съм заснемал красивите мигове, вече спомени.
nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
mitternacht
Каменица тъмно cherry е..... weird...
dandelion
Аз че съм зле с имена - зле съм. Ама как може да имам 4ма колеги мъже и да се казват Рой, Ремко, Марк, Майк. Как да ги оправя кой кой е...
mitternacht
That feel when doing nothing with your life. Fuck.
alien_firefox
Някой от тук да използва Spotify Premium, платеният вариант. Ако да, доволни ли сте, по-добре ли е платеното или няма разлика, защото забелязах, че повтаря
tsonchev
Исками се в коментарите да можеме да визуализираме изображения
_e7
честит имен ден на именниците :*
Ем, да... те всяка зима сменят разписанието
Dec 14 2014, 21:06