ApoApostolov
I love comics. Мога да сложа панелче от уеб комикс на всеки фиш, да оставя балончето празно. Всеки може да подреди свой комикс, да напише текста, от фишчета.
ApoApostolov
Протеин изолатът на BioFit вони на смесица от конска доза изкуствени подсладители и машинно масло, ама пени се не пени в миксера, ке го едеме!
yuliyan
Смятай к'фи сте жалки, щом не миксирате малките и големи букви в изказа си... потресен съм
KOx2
Имам нова любима песен Start an AVALANCHE - Shinehead / Ремикс на Fatboy Slim ... сиг за 10 път я слушам днес ...
sandprince
планирам да си направя комикс....стига да намеря време..
miro91
тва чудо дайнамикс е готино май ще си взема ощееее
miro91
в момента пия дайнамикс - лийд наУ слийп лейтЪ
dandelion
В комиксите средният брой врагове на всеки супер-герой е 20.