Търсене на постове: микс

Иван Савков
sandprince
сънувах много як сън и се амбицирах да го направя на комикс.. ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@Rx-Ende ъъъ, кой е Иван Сивков? Микс между мен и ники ли? ;D
Апостол Апостолов
ApoApostolov
@Nick Какъв е шансът потребител да може да добави своя Twitter и Facebook Status поток в Edno23, и да излизат смесени, с комикс балон с два нови цвята за тях.
stefcho
stefcho
якият ремикс. енжой!
Апостол Апостолов
ApoApostolov
I love comics. Мога да сложа панелче от уеб комикс на всеки фиш, да оставя балончето празно. Всеки може да подреди свой комикс, да напише текста, от фишчета.
Вангел Стоев
venom
@FeelTheFear А за песента на Андреа винаги когато нещо се миксира както трябва се получава добро, т.е чалга и малко черен хип-хоп виж к'во стана
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Протеин изолатът на BioFit вони на смесица от конска доза изкуствени подсладители и машинно масло, ама пени се не пени в миксера, ке го едеме!
Юлиян
yuliyan
Смятай к'фи сте жалки, щом не миксирате малките и големи букви в изказа си... потресен съм
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear сегашния дизайн е ремикс между "Прототип" на един от дизайнерите ни в момента..логото е на другия ни дизайнер..и накрая аз го донаправих..
1239615221291986.png KOx2
Имам нова любима песен Start an AVALANCHE - Shinehead / Ремикс на Fatboy Slim ... сиг за 10 път я слушам днес ...
Иван Савков
sandprince
планирам да си направя комикс....стига да намеря време..
Мирослав Петров
miro91
тва чудо дайнамикс е готино май ще си взема ощееее
Мирослав Петров
miro91
в момента пия дайнамикс - лийд наУ слийп лейтЪ
Еми Окснитси
dandelion
В комиксите средният брой врагове на всеки супер-герой е 20.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Rx-Ende :) еми за някои е по-лесно да имат отколото други :) кво миксерче ? :Д
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата