Търсене на постове: микс

Стефан Митев
Rx-Ende
@SaTaSi Всички искаме ;Р (Трябва да си поправя миксерчето :D)
Стефан Митев
1238618289952002.jpg Rx-Ende
Зверския комикс! :D Тамън обяснявах на Мими от къде идва това The Cake is a lie :D
Цветелин Павлов
sentinel
@MARFI - ако говориш за джамец - по принцип стаднартно като си ръгнеш микрофона точно това се случва.. Виж си саунд миксера....
Стефан Митев
Rx-Ende
Баш като в комикс :)
Еми Окснитси
dandelion
Day 'n' night. Тази песничка ми е влязла под кожата (в точно този ремикс).
Ив
1237034019288566.png rhea
Скатавам се от работа и чета комикси. Ето един за вас и ще приложа и линкче, за всеки който иска да утрепе тази ужасна работна събота.
http://www.kopozky.net/dinner-for-a-million
Denitsa
sickornot
освен това уочмен напраааааво ме изнерви .. прекалено копирано от комикса, обаче по-скучно от него. загубени 2 часа и половина хахх
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Method-X мдааа и celldeweller има имного як микс с Criss Angel (да илюзиониста ) :)
Вангел Стоев
venom
@aleksoft то т'ва не минава за поп-фолк, то е микс м/у хип хоп и поп-фолк, чалгарките са разбрали вече че чалгата им не струва :D
50stotinki
Микстейпа на Drake e доста силен.
Георги
FeelTheFear
@silia Охо секси как си :) Поздравче за теб с това ремиксче :D
50stotinki
Keys N Krates са следващото голямо нещо. Тея миксове са Уау.
http://www.50stotinki.com/main/?p=3578
Йордан
Qlamoff
А сега правя един микс от песни на Лепа Брена :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
такаам .. мисля да седна да по миксира малко музика че станаха вече три месеца от както несъм правил нов микс :/
50stotinki
Албума на K'naan e най-якото нещо. Микстейпа на Drake също не лъже.
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата