dandelion
Day 'n' night. Тази песничка ми е влязла под кожата (в точно този ремикс).
rhea
Скатавам се от работа и чета комикси. Ето един за вас и ще приложа и линкче, за всеки който иска да утрепе тази ужасна работна събота.
http://www.kopozky.net/dinner-for-a-million
sickornot
освен това уочмен напраааааво ме изнерви .. прекалено копирано от комикса, обаче по-скучно от него. загубени 2 часа и половина хахх
50stotinki
Микстейпа на Drake e доста силен.
50stotinki
Keys N Krates са следващото голямо нещо. Тея миксове са Уау.
http://www.50stotinki.com/main/?p=3578
aviatrix
такаам .. мисля да седна да по миксира малко музика че станаха вече три месеца от както несъм правил нов микс :/
50stotinki
Албума на K'naan e най-якото нещо. Микстейпа на Drake също не лъже.