Angelo
Смъквам някакъв минимал микс с надеждата да е подобен на този който слушам сега по радиото
joronedelchev
Я, албум с нови ремикси на Офра Хаза.
Rx-Ende
Бе обичам го тоя комикс xD
Hamaelleon
@man0l: какво за комиксите - рутина и скука, DVD Rip, шаблони (Photoshop mask), сглобяване на 8 стр, балончета, титри, 2 броя на седмица, тва е.. три списания
Hamaelleon
Приключих с комиксите за тази седмица (Гъливер и Бейблейд), следват пак Пипи и после Фантаджиро...
http://hamaelleon.edno23.com/view/post:30355
Hamaelleon
@man0l: аз доста отдавна съм в тази група.. просто сега покрай новата работа, покрай запазената стара (с комиксите), и покрай личните проекти направо изтрещявам
http://www.vlkomarov.info/blog/2008/04/07/workaholics/
Hamaelleon
Нарисувах си шаблона за комиските за следващата седмица.. нещо почва да ми се изчерпва творческото въображение.. трябва да поровя да видя други комикси..