Търсене на постове: микс

Владимир Комаров
Hamaelleon
утре съм на интервю за работа, отново.. сега почвам на газ комиксите, че да успея да легна преди полунощ (а дано) и да се наспя поне мааалко
Ивелин Георгиев
h4ckY
@SoundFlame Кажи ми от каде мога да си купя микстейпа ?? че в Монтана го няма :(
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : но успя да ми скъса нервите де.. сега трябва да правя комикси, сайтът ще чака | днес ще има ли ББ4?
The Bot
bot23
[bgblogs] Комикс преглед (via Blog) http://tinyurl.com/4pmsu4
Йордан
Qlamoff
Сега ще си направя един микс :) Специфично за мен :P
Йордан
Qlamoff
@RMPG радват миксовете ти, но има какво още да учиш... С коя програма работиш?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis: исках вчера ама пусти комикси.. обаче ей сега ще видя дали титрите са ок и ще се опъвам.. сам.. в леглото :D
hiphop
Шамара и DJ Swed Lu са пуснали безплатен микстейп със старите класики на Гумени Глави. Еех, спомени...
http://shamara.mp3.bg/m/%C0%EB%E1%F3%EC/567
Ивелин Георгиев
h4ckY
@SoundFlame микстейпа, може ли на изплащане ? :)
plastichen
@stefcho ремикса е по-як да. найш кой ме кефи на макс - кид куди
stefcho
stefcho
@plastichen, ама и ремикса на weezy и jigga не е лош. не колкото оригинала, ама пак хваща ;)
Станислав Бонев
bonev
DJ JERRY - RETRO PARTY (planeta payner varna 07. 02 .2007).mp3 Изтеглете си го този микс. Много е добър!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
такаам .. микса е качен :) чакам коментари ^^
http://djaviatrix.mp3.bg
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
уеу !!1 новия микс е туук !!!! след 5 10 мин ще е в мп3.бг
http://djaviatrix.mp3.bg
Snoopy
blacksnoopy
Тиа от Миксера са мн зле.
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата