Hamaelleon
утре съм на интервю за работа, отново.. сега почвам на газ комиксите, че да успея да легна преди полунощ (а дано) и да се наспя поне мааалко
Hamaelleon
@man0l : но успя да ми скъса нервите де.. сега трябва да правя комикси, сайтът ще чака | днес ще има ли ББ4?
hiphop
Шамара и DJ Swed Lu са пуснали безплатен микстейп със старите класики на Гумени Глави. Еех, спомени...
http://shamara.mp3.bg/m/%C0%EB%E1%F3%EC/567
bonev
DJ JERRY - RETRO PARTY (planeta payner varna 07. 02 .2007).mp3
Изтеглете си го този микс. Много е добър!
aviatrix
уеу !!1 новия микс е туук !!!! след 5 10 мин ще е в мп3.бг
http://djaviatrix.mp3.bg
blacksnoopy
Тиа от Миксера са мн зле.