joronedelchev
Как така никой досега не ми беше препоръчал норвежския Headhunters, егати филма. Слага Тарантино, братята Коен и Сам Рейми в джоба си.
arkaimcho
Днес 19.Декември.2012 година.Един ден преди края на света,аз се регистрирах в edno23.
_e7
edna.com - edno23.com's impostor!
notexist
А бе, като си пиян гангнам стайл не е никак лоша :д
оооооооооооооо! прати ми ги по пощата! ^^ обещавам, че няма да ти ги върна :Д
Jan 03 2013, 23:35в плик за писмо ще ги сложа и утре ти ги пращам :Д
Jan 03 2013, 23:39йейййй ^^
и ще си ги гушкам и НЯМА да ти ги дам НИКОГА! :Д
Jan 03 2013, 23:45ще те намеря, спокойно
Jan 03 2013, 23:47хахаха, само опитай! :Д
Jan 03 2013, 23:55