bitcasa e с 7eb свободно място http://en.wikipedia.org/wiki/Exabyte
Той @aviatrix вече проповядваше за биткаса http://edno23.eu/view/post:1446582
It's paid, I ain't got money to blow
Оферта си е биткасата ако ти се плаща.
ако мислиш да даваш пари за cloud си е най-изгодно, ама и 10gb free не е лошо
http://edno23.eu/view/post:1442504 олсо http://oxi.la/juYm6FXKl.png
<3
Тъпо е по цял ден да висиш по edno23 и да се оплакваш, например както правя аз.
Тъпо е да нямаш тая възможност да си сбъднеш мечтите...
edno23 - пристан на разбитите мечти...
edno23 - само емота под прекритие
Венъм - не всяка мечта е полезна да ти се сбъдва. Ако не се сбъдва, значи е защото може да излезе грозен кошмар накрая Тръст ми, знам
йес ит хепънд ту ми туу
We've all been there. http://edno23.eu/view/post:1446260
Хм... па мене си ме препращаше и видях че вече сме европейци и тъй
So, welcome в чистак-бърсак новото местенце
мда, помислих че е нещо като априлска шега :Д
Само моя DNS ли не е рефрешнал ;/
и моя
http://gyazo.com/5215a655d4c39874951d8ae519b0...1364331833
фък ю
:*
тва беше приятелско "фък ю"
Мойта па целувка не беше
сладур
идиотите едно поп-ъпче поне да бяха сложили, вместо да търся като гламав информация...
Аз не разбирам само защо логото е същото? @edno23 да не би да се разширява като повече от социална мрежа? Вече и детски магазин!
Ew!
турете и едно линкче че хората да влизат в социалката... навремето на matrix.com имаше линк - ако сте за филма натиснете ТУК, за нас - там...
@bgdn +1
информирах се малко със закъснение през фейсбук през коментар на @blacksnoopy а мерси
@dandelion (Y)
Онзи момент, когато някой използва историята, за да печели пари.
Не е тъжното че си сам, а че киснеш във фб.
Всъщност на екрана е edno23 и FB Messenger-a.
should do
онанизъм
маргаритки!
kids... аз имам цял шкаф и масичка с поднос и аранжимент посветена на чая, 2 чайника (комплект с чашки), бурканчета с чай, бамбукови мерителни лъжички... <3
Мога да ви поканя, да си направим Едно23 събиране на по чай у нас. Забелязвам има доста привърженици.
хаха, какво, номинации в едно23 ли ще има вече?
Аз номинирам @Gothika47 за солета на едно23
Готик, ако можех, щях да го ришеърна. But you posted it as a comment - so you suck.
Иначе току-що измислих нов челиндж.
@belushka20
таа
bitcasa e с 7eb свободно място http://en.wikipedia.org/wiki/Exabyte
Apr 21 2013, 00:17Той @aviatrix вече проповядваше за биткаса http://edno23.eu/view/post:1446582
Apr 21 2013, 00:19It's paid, I ain't got money to blow
Apr 21 2013, 00:20Оферта си е биткасата ако ти се плаща.
Apr 21 2013, 00:20ако мислиш да даваш пари за cloud си е най-изгодно, ама и 10gb free не е лошо
Apr 21 2013, 00:25