notexist
ама Декстър е мега як! :Д
notexist
Брат ми си е купил Galaxy s II и тате го смята за телевизор... Той ако знае аз какъв искам, ще рече че трябва да си го нося с ръчна количка ;д
notexist
Супер, резервирах билети за Заразно Зло и в цялата зала ще сме сами. Дано още някой се излъже до утре да иде, че тия зомбита ще ме зомбират...
notexist
А бе, защо си нямаме група за кучета?
hurmaqny
Само аз все още нямам edno23. И Tumblr няма цял ден. Fml.
alex95
Подновете си домейна, edno23 >.<
blacksnoopy
Някой беше постнал нейна снимка,но не се сещам кой, така че ето още снимка:
kanibali
Кажете моля може ли да използвам rss емисията от този сайт и, ако да, то къде мога да намеря rss хранилката?
yeah
Oct 29 2012, 01:21не съм очаквала да ми хареса толкова!
Oct 29 2012, 01:23имаме си група с "много" фенове, ако не става въпрос за анимационния декстър
http://edno23.com/dexterr
Oct 29 2012, 11:41Хаха, снимката е много яка! ^^
Oct 29 2012, 11:49 през mobi