bgdn
Абе - някой тук да не е участвал в клип на Криско? Че видях позната физиономутра, но не мога да се сетя за името...
axeny
edno23 носталгия - Първата едно 23 Генерация :-) Бяхме си спамъри... :-)
http://blog.n3mo.eu/2008/09/edno23-skype-spam-meating/
disappointed
Ще прекарам нощта на покрив, под открито небе, пиейки чай, който не понасям, гледайки звезди, падащи точно пред очите ми. Време за пилеене на мисли. (tbc)
aviatrix
някой от горе пак е пушил нещо ....
coolpuppy
Едната ми колежка е голям пън.. Как може да стои 8 часа на един стол без да си говори с никой и без да прави нищо???
_e7
twitter is down. слава на edno23
spaceman90
Звънаха ми да ме питат дали все още искам да съм доброволец на Spirit-a...Duhh,SURE!
хм , интересно.
Sep 03 2012, 21:44доста добре изглежда!
Sep 03 2012, 22:42доколкото знам се работи по наша си версия
Sep 03 2012, 23:42@bekyarov Остави бе. Нали някои трябва да си чешат пръстите.
Sep 03 2012, 23:53