aviatrix
Неделя - 08.04 ще има мини едно23 среща някъде из София , детайлите се съобщим четвъртък/петък , моля всички които ще идват да ми пишат преди четвъртък!
crazypencho
От много време не съм бил в edno23. Къде е техния дизайн. Тая тема на платформата нещо не кефи
notexist
Ще гледам филм с мнооого ниска оценка в IMDB. Дано не е чак такава боза ;д
мхм ясно, ама не мое "Гери"
Утре 18:30 пред Дон Домат на Веслец, в София в блога на едното има адреса
Apr 07 2012, 18:06аз до към 20:00 съм на ра'ота... ако не ми е писнало от целият свят след това може да се отбия
Apr 07 2012, 18:27Tomek, ako iskash ti dam telefon za vryzka
Apr 07 2012, 19:07този дет' е в блога ли?
Apr 07 2012, 19:44Moqt. Tozi v bloga e na sivkov. I toi stawa
Apr 07 2012, 21:46