аз днеска ходих по същия въпрос и ми казаха до седмица,че ще ги приспаднат.дано
Ами аз вчера вечерта поглеждах - не бяха приспаднати, но днес по обяд около 4 погледнах и ги бяха приспаднали.. но чак сега имах време да пиша
Тераската ми, едно високо дръвче със сняг по него до нея, отсрещните блокове и една детска площадка заградена от няколко гаража. И моето отражение, маааау.
http://edno23.com/view/post:1414988
@Bobdweller dude, u in jail?
Not really. Просто живея на първия етаж и затова.
@Bobdweller уау @t0m3kk е това искам на снимка да го видя Воайор/орхана
AMD?
Дам, AMD по принцип греят повече http://edno23.com/view/post:1413912
Никога не съм имал проблеми с AMD. По принцип лятото, ако го натоваря жестоко закача 70, ама не ги минава.
Аз съм INTEL, от както съм го купил не е чистен Т.е. над година вече
Моят не беше от лято '09
I don't get it. Прави ми снимка, казва ми че е acceptable или нещо такова и дотам...
http://edno23.com/view/post:1413986
#250
Горният линк беше относно коментара, хах
http://9gag.com/gag/3262716
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
http://youtu.be/r6VCnYkNYLo
too late, bro http://edno23.com/view/post:1412683
gawd damn it !
mudisoft
Хвала тебе братко!
а?
за blacksnoopy
mersi. gepime otiva druga kategoriq veche
edno23?
едвали има регистрация в edno23 :/
Искаш ли помощ да я намериш?
ако имаш идеи споделяй
До сега никога не съм имал проблем, просто включвах на комшията един стар буфер. И нещо от тогава се развали и... утре ще търся аудио карта.
виж по интернет търговете там е доста изгодно, препоръчвам ти http://aukro.bg/
от Aukro на една приятелка вместо джинси и пратиха нощница.. am just sayin'
Сигурен ли си, че проблема е хардуерен?
Да
http://edno23.com/view/post:1409871
http://edno23.com/terms
аз днеска ходих по същия въпрос и ми казаха до седмица,че ще ги приспаднат.дано
Feb 03 2012, 21:43Ами аз вчера вечерта поглеждах - не бяха приспаднати, но днес по обяд около 4 погледнах и ги бяха приспаднали.. но чак сега имах време да пиша
Feb 03 2012, 22:12