В Стара Загора - Селина. За онлайн нмагазини не се сещам обаче ;р
Защо пък специално сребърни да са
http://edno23.com/view/post:1404355 trololo
its called a repost!
truly, madly, deeply
аз съм в процес на избиране каква точно да си направя
аз си избрах вече, на лявата ръка над бицепса надпис *S.P.Q.R.*
Може да го смениш на *S.P.O.R.A* Преди 5-6 години мислех да си правя една доста голяма - ангелски крила - обхващащи рамената и половината гръб...
пък и нали се казвам Ангел. Ама се разубедих набързо, след като ми предложиха работа и се наложи да облека костюм. Не допускаха татута, но за обеци нищо не...
...казваха, та си сложих една малка на лявото ухо и станах турбо-фолк гъзар
хубава идея, разочарованата.
Айде, правете я и ми пратете покана, че ми спря нета.
Аз ся си я написах в моята mighty magic тетрадката с идеи, някой ден ще направя нещо подобно на сайта
мързели.. а ще я направя
http://edno23.com/thedailyhate
http://farm5.static.flickr.com/4020/446013417...79e9cf.jpg
Само срещу 7к в евро.
накрая виждам,че е на /м и се плясвам по челото..
Промяна: 89.190.196.54:27016
аре де?
наааайс.. де да бяхме в София с @Gothika47 и @Kpb4MoHaBT иии @mitternacht и щеше да е пълна картинката (и @Stahli ако не е и той там и @specter
Аз даже не съм разбра, че има такова нещо Но така или иначе през седмицата няма как да присъствам
И аз ахаха Аз знаех ама наистина никъв шанс в момента да дойда до София Особено като имам 1 левче до петък ахаха
ЛоЛ :X
Поредната лъжа от управляващите!
Стачка!!! @edno23
Аз това си го питам още от 2 месеца
Лято 2013
nice, а
yep=)
Браво! определено е по-бърза от MySQL, но има и още по-производителни СУБД-та.
Ами другия вариант е Percona, но тя е по-добре съвместима с InnoDB от колкото с MyISAM
хахаххаха бебенцаааа :*
Аз пък си забравих ЛК в търново и няма д амога да дам вота си :/ сейм шит ахаха
за кво ти е да го даваш хаха ;дд
Ем.. то дет майка ми вика - ако чакат на мен са живи загинАли
къде ги гледате тия %? Дали има за кмета нещо? :p
и кво щеше да напишеш ? :Д
статия, нали ти каза
@n3mo http://edno23.com/view/post:1401034
как пък да не са чували хората за The White Stripes?! o0
Estestveno, che sme, ne jiveem na lunata
В Стара Загора - Селина. За онлайн нмагазини не се сещам обаче ;р
Nov 10 2011, 18:13Защо пък специално сребърни да са
Nov 11 2011, 20:59