veidar45
Абе преди едно23 не беше ли на edno23.com, а не eu?
notexist
Чукнах годинка откакто не пуша. Cheers.
hurmaqny
You know shit is serious, когато майка ти те пита как да се регистрира в edno23.
mitternacht
Why is edno23 soooo... sleepy?
aviatrix
designers, i challenge you! The Kerning Game!
http://type.method.ac/
nacholibre
Абе само на мен ли при първо отваряне на edno23.eu ми се бави 15тина секунди?
Alita
айде за обувки и сме готови за бал (:
SaTaSi
Става ми лошо от миризми, почти не ми се пуши нещо ми става ....
_e7
проблемът е, че когато някой нов се присъедини към нас, плашите дотолкова, че в etc/hosts блокира edno23
Едит: Отговорих си на въпроса за мобилната версия.
Jul 12 2014, 17:25 през mobi@veidar45 смяната на домейна не е за сео оптимизация или подобни, а поради други причини.
Jul 12 2014, 18:00какви причини?
Jul 12 2014, 18:19@_е7 "продадоха" .com
Jul 13 2014, 11:58"няма" логика
Jul 13 2014, 17:46