_e7
кое от следните харесвате най-много и най-малко? -twitter,facebook,g+
mitternacht
edno23- bunch of sexy womenZ
belushka20
Еее и аз най-сетне съм със умен телефон. Samsung Galaxy Core Duos. Ии съм мобилна като дупеееее.
notexist
Имам нужда от хубав, ама хубав масаж. Продължителен. Ех..
notexist
Прибирам се, проверявам си сайтовете и какво да видя?! ПЪРСИ ДЖАКСЪН!
http://zamunda.net/details.php?id=379269&hit=1
g+ не използвам, така че първо fb и после twitter, в който влизам от дъжд на вятър.
Jan 28 2014, 13:51Facebook, Google+, real life, MySpace, Orkut, Omegle... още 46378473 неща, Twitter.
Jan 28 2014, 14:22 през mobiХаха, real life на трето място.
#win
Jan 28 2014, 14:33не личеше ли?
Jan 28 2014, 15:25в момента не използвам нито едното, но ако трябва да ги редя - fb, twitter, g+
Jan 28 2014, 19:52