notexist
Ама много ме е яд, че фейса не иска да зарежда :Д как може такова нещо ;д
LoveCappuchino
твърде много предрасъдъци и високи очаквания в един човек ... лоша комбинация !
joronedelchev
Ако прочета още няколко такива статии, нищо чудно и да дам шанс на някоя Лумия до края на годината.
http://www.businessinsider.com/windows-phone-better-than-iphone-2012-...ools
hardlady369
Пу бе... тва ask.fm много модерно стана из фейсбука
specter
Новата визия на Springpad е много приятна. И сайта и на приложението за андроид изглеждат много добре.
http://springpad.com
kanibali
Защо беше изтрит моят профил!? Какво наруших!?
Ethernet
Давам Free ключове за Super Monday Night Combat за Steam!
http://www.uberent.com/site/
joronedelchev
Не вярвайте на разни рецензии, че новият "Американски пай" е тъп. Много си е добър даже, точно което се очаква от него - това предлага.
Sinbg
Ако рядко помниш какво сънува снощи или много искаш да запаметяваш всеки свой сън, имаме няколко сигурни начина как това да стане. Научи ги със Sin.bg
http://sin.bg/kak-da-pomnim-sanishtata-si
blacksnoopy
Много ме дразни, че вече почти всички смартфони започват да ги правят с несменяеми батерии. Рано или късно ще се случи да забие и ко праим..
awstralieca?
Apr 14 2012, 13:45Да. Много ме кефи
Apr 14 2012, 13:55