E та то си е твое решение, ама щом аз тука я виждам така, на друг монитор би била.... бой на негри. Малко бутната, не обръщай внимание на заглавието @eagle
но разбииира сеее, че има връзка, но това важи като общо правило за цялостта, а не за една лампа. Ограничавай се и няма да видиш красивото Няма да видиш
Виж и 1 и 2ра част, ако не си ги гледал все още
Доста е забавно
Apr 12 2012, 00:57къде могат да се гледат?
Apr 12 2012, 05:29гледах ги и 3-те..като цяло неща който знам, но е добре и другите да ги разберат
Apr 12 2012, 07:54Indeed. @pisio е как къде в профила на тоз човек в YouTube
Apr 12 2012, 11:56о0о0 то имало видео в дясно
Много съм зле човек ! !
Apr 12 2012, 20:11