blacksnoopy
Ей тия две мърли много ме ядосаха :@ :@
tedo92
Fuck it. Твърде много впечатления за днес и твърде запушен нос. Прибирам се.
gogata2427
Връзката м/у животното и човека може да е много по-голяма отколкото от човек на човек.
savo861
Марката Mercedes-Benz се използва като нарицателно за предмет с най-високо качество. Авточасти за Мерцедес има на много места, а това прави избора още по-сложен
http://www.parts.bg/марки/Mercedes-Benz
_e7
много ме е яд на хора, които изведнъж започват да постват песни, които преди 3 месеца са били хит, слушат чалга, казват на depeche mode че вече песните им са
lol
Mar 31 2012, 00:42тежко,държавно и евтино .. проблемите ти ще изчезнат !
Mar 31 2012, 10:11Матия и Никол ?
Mar 31 2012, 17:41Не, Ива Д. и Марайката
Mar 31 2012, 18:12На марайката и е простено, че е била на работа, ама Иваааа..... </3
Mar 31 2012, 18:12