hardlady369
пам парам. лек,хубав,слънчев, изпълнен с много вкусни палачинки ден ви пожелавам ^_^
joronedelchev
"Игрите на глада" излизат само в Синема сити, без арените. Представям си каква лудница ще е този уикенд в мола на Стамболийски.
notexist
Или съм болна, или съм бременна.
crazypencho
Eто тук може да изгледате филма на Анонимните: Anonymous - What Is The Plan. Не е много дълъг. Няма да ви отнеме много време. Само 13 минути е
http://pro4eti.me/anonymous-what-is-the-plan-2012-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%...381/
crazypencho
Това видео е много тежко. Показва какви сме, защо сме такива и какво подяволите става
http://pro4eti.me/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D...383/
mudisoft
Hail to the King! сто часа BF3 и качвам само 40 и нещо градуса GPU : )
crazypencho
От много време не съм бил в edno23. Къде е техния дизайн. Тая тема на платформата нещо не кефи
crazypencho
Много готино курсче за уеб дизайн или front-end development
http://academy.telerik.com/
_e7
тренирам, и да, много е важно да отбележа, че мога да правя около 110 лицеви опори на веднъж
точно пам парам беше ситуацията още не мога да изтрезнея от уикенда
имаше много шотове виж до палачинки май не стигнахме 
Mar 26 2012, 17:00е, и без тях явно уикенда е бил добър
Mar 26 2012, 17:50абсолютно добър беше нещата по-едно време приличаха на филма "особености на руския риолов"
Mar 26 2012, 18:54